Když počet najetých kilometrů a doprava rostou, braňte se technologií

Miliony nákladních vozů a autobusů na celém světě vozí každý den těžké náklady a cestující v hustém městském provozu i mimo silnice. Motory a hnací ústrojí nákladních vozů a autobusů jsou obzvláště vystavené opotřebení. Děje se tak kvůli nepřetržitému provozu, přibývajícímu počtu najetých kilometrů a přerušované dopravě. Výsledkem je časem se zhoršující výkonnost vozidla, časté poruchy s nákladnými požadavky na servis a nižší efektivita využití paliva.

Aditiva a hotové tuky NanoLub® Engine Oil jsou povrch chránícími nano mazivy s jedinečnou patentovanou technologií vlastního velice silného a kluzkého disulfidu wolframu WS₂ v nano částicích ve více vrstvách, které připomínají fullereny.

Tyto unikátní vícevrstvé nano kuličky WS₂ snižují tření a teplo, a tím také mechanické opotřebení. Současně tlak kontaktu a smykové namáhání způsobuje, že tyto nano kuličky uvolňují tribofilmy, které se přichytí k hrubému povrchu a zjemní jej, čímž se zlepší celková mechanická účinnost a prodlouží se životnost zařízení.

Výsledek
  • Optimalizovaný provoz motoru a převodovky
  • Prodloužená životnost vozidla
  • Méně požadavků na údržbu
  • Nižší spotřeba paliva
  • Nižší provozní náklady