Aktuálně jsou všechny produkty NIS založené na našem vlastním nano prášku WS2 podobném fullerenům (IF-WS2).

Všechny výrobky NIS jsou aditiva nebo hotové výrobky z IF-WS2 v suspenzi s olejem/tukem nebo pryskyřicí/polymerem – k natírání.

U každého aditiva NIS je doporučený poměr ředění uveden na štítku. Poměr ředění se bude lišit podle jednotlivých typů vozidel nebo strojních zařízení a rovněž podle zatížení vozidla nebo strojního zařízení v provozu.

Vědci a inženýři NIS z oddělení výzkumu a vývoje vytvářejí aditiva, aby byla zajištěna jejich kompatibilita a maximální účinnost při použití s konkrétními oleji a tuky, typy zařízení a způsoby použití uvedenými na štítku.

Abyste zjistili, jak naše technologie spolupracuje s motorem, podívejte se na tento klip:

Naše aditiva Nano mají vynikající vlastnosti bránící opotřebení a tření vhodné pro automobilový průmysl (motorové a převodové oleje) a pro použití v průmyslu (motorové oleje, řetězové oleje, převodové oleje, tuky atd.)

Kontaktujte NIS, abychom nalezli to nejlepší řešení, které vám dokážeme nabídnout.

Budete-li v současné době používat jakékoli jiné pevné aditivum (například MoS2, grafit, PTFE atd.) bude pro vás naše technologie zcela jistě přínosná. Chcete-li snížit opotřebení a tření zejména u všech použití s EP, měli byste naše řešení zkusit.

Ne, prodáváme pouze aditiva do olejů, tuků a nátěrové výrobky (suché mazání).

Více informací o naší technologii a výrobcích naleznete v sekcích Výrobky a Technologie na naší internetové stránce.