Udržte svůj systém v pohybu

Dopravníkové systémy jsou nezbytné pro mnoho výrobních procesů. Nesprávně fungující neefektivní dopravník, zejména ten, který je stíhán častými poruchami a má krátké servisní intervaly, může mít drastický dopad na kvalitu, efektivitu a náklady výroby. Proto je správná údržba nutná, aby se zajistilo, že budou dopravníkové systémy fungovat na maximum. Kola a ložiska vozíků se musejí mazat, aby se zabránilo tření. Nebudou-li ložiska správně namazána, může se tah hnacích řetězů zdvojnásobit, což může způsobit přetížení systému kvůli ochraně mechanického nebo elektrického přetížení.

Nano maziva NanoLub® Anti-Wear Anti Friction s jedinečnou patentovanou technologií vlastního velice silného disulfidu wolframu WS₂ v nano částicích s více vrstvami, které se podobají fullerenům. Tyto unikátní vícevrstvé nano kuličky WS₂ snižují tření a teplo, a tím také mechanické opotřebení.

Současně tlak kontaktu způsobuje, že nano kuličky uvolňují tribofilmy, které se přichytí k hrubému povrchu a zjemní jej, čímž se zlepší celková mechanická účinnost a prodlouží se životnost zařízení.

Výsledek
  • Prodloužená provozní životnost
  • Optimalizovaný výkon
  • Méně požadavků na údržbu
  • Nižší spotřeba energie
  • Nižší provozní náklady